Sayfa Görseli

Şirket Bilgileri

YÖNETİM KURULU

YÖNETİM KURULU BAŞKANI
İsim
Soy İsmi:
Necmi
EROL
Özgeçmiş : İstanbul’da 1954 yılında doğan Necmi Erol, 7 yaşından beri süt ve süt ürünleri sektörünün içinde. 1977 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi’nden Elektrik- Elektronik Mühendisi olarak mezun olan ve kısa bir süre mühendis olarak çalışan Erol, 1980 yılında babasının Eminönü’nde işlettiği şarküteri dükkânını kardeşi ile birlikte devraldı.
1993 yılında Muratbey Gıda olarak peynir üretimine başlayan Erol, mühendis kimliğinin desteğiyle peynirde sürekli farklılık arayarak benzersiz işlere imza attı. Necmi Erol halen Muratbey’de Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev alıyor. Erol, evli ve iki çocuk babasıdır.
YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI
İsim
Soy İsmi:
Recai
EROL
Özgeçmiş : 1960’ ta doğan EROL, 7 yaşında babasının yanında Eminönü’nde ticaret hayatına başlamıştır. Şarküteri dükkanında başlayan ticaret hayatı 1985’de toptan peynir ticareti ile Rami’ de Gıda toptancıları perakendecilik ile devam etmiştir. 1989’ da başlayan peynir üretimini 1992’ de Muratbey markası altında Uşak’ ta ağabeyi Necmi EROL ile kurduğu fabrikada sürdürmektedir. Recai EROL, Muratbey Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olup, İletişim, Pazarlama, Finans fonksiyonlarından sorumludur. EROL, Evli ve 2 çocuk babasıdır.
YÖNETİM KURULU ÜYESİ
İsim
Soy İsmi:
Hamit
EROL
Özgeçmiş : Hamit EROL 19 Ocak 1982’ de İstanbul’ da doğdu. EROL, lisans derecesini Koç Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği programını bitirerek elde ettikten sonra İngiltere’deki Bournemounth University’ de İşletme Yüksek lisansı derecesini elde etti. 2006 yılından beri Muratbey’ de görev yapmaktadır. Yurt İçi ve Yurt Dışı Satış fonksiyonlarından sorumludur. Hamit EROL, Evli ve 3 çocuk babasıdır.
YÖNETİM KURULU ÜYESİ
İsim
Soy İsmi:
Murat
EROL
Özgeçmiş : 1989 yılında İstanbul’da doğan Murat Erol, ilk ve orta öğretimini Şişli Terakki Vakfı’nda tamamladıktan sonra Nişantaşı Nuri Akın Anadolu Lisesini bitirdi. Lisans derecesini Bahçeşehir Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği programını bitirerek elde etti. Okul hayatı boyunca Muratbey Gıda’nın farklı birimlerinde görev alarak iş yaşamında deneyim kazanan Erol, mezuniyetiyle beraber kariyerine satış departmanında başladı. Murat Erol şu anda şirkette Tedarik Zinciri Direktörü olarak görev yapıyor. Murat Erol Tedarik Zinciri yönetimi fonksiyonundan sorumludur. Evli ve 1 çocuk babasıdır.
YÖNETİM KURULU BAĞIMSIZ ÜYESİ
İsim
Soy İsmi:
H. Erdem
TORUN
Özgeçmiş : 1965 doğumlu H. Erdem Torun, lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi İstatistik Bölümünde ve yüksek lisans derecesini Bilgi Üniversitesi İşletme fakültesinde tamamlamıştır. Yaşar Holding grubunda bütçe ve kontrol, CMS Grup’ta bütçe ve stratejik planlama alanlarında yöneticilik pozisyonlarında ve en son CMS Grup’ta Finans’tan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonunda bulunmuştur. Profesyonel iş yaşantısı sonrası Londra’da birkaç yıllık yaşam deneyimi ardından yurda dönmüş, 2 yıl kadar İstanbul merkezli bir danışmanlık firmasında Eğitici Danışman olarak çalışmıştır. Bu sürede Yönetişim, Stratejik Planlama, Finans alanları başta olmak üzere 10’u aşkın sektörde, 25’i aşkın farklı grup ve firmada danışmanlıklar yürütmüş, eğitimler vermiştir. Bu süreci takip eden yaklaşık son 2,5 yıldan bu yana bağımsız olarak farklı sektör ve şirketlerde uzmanı olduğu konularda yönetim danışmanlığı yapmaya devam etmektedir.30 yıla yakın kurumsal kariyeri boyunca, MIS& Bütçe Planlama ve Kontrol Sistemleri Kurulumu ve Yönetimi Stratejik Yönetim ve BSC haritalama ile stratejilerin uygulanması Kurumsal Stratejik Finansman ve Risk Yönetimi, Büyüme, İş geliştirme ve yatırım projeleri organizasyonu Kurumsal Performans Sistemleri Yönetimi, Şirket IT Süreçleri yönetimi, ve Kurumsal Kaynak Planlama ve İş zekası Sistem (ERP (SAP, BAAN), BW, BI, Oracle.. ) İmplemantasyonları Maliyet Kontrol ve kritik kaynak Yönetimi, ABC (Faaliyet Bazlı Maliyetlendirme) ile tasarruf yönetimi, Süreç Maliyet verimliliği, Kalite maliyet sistemleri, Süreç/ İş modeli/Şirket Olgunluk Modelleme Analizleri İdari İşletme ve Risk Yönetimi, Kanuni regülasyonların idari operasyonel süreçlere hizalanması, Teşvik Sistemlerinin tüm süreç ve operasyonlara uyarlanması ve hizalaması gibi yönetim konularında, PUKO (Planlama, Uygulama, Kontrol ve Organizasyon) döngüsünün tüm aşamalarında; Süreç Koordinatörü, Kurgu ve Uygulama Lideri, Mentor, Koç, Eğitici Danışman gibi operasyonel görevlerin yanı sıra, farklı kurumsal organizasyonlarda; Kıdemli Müdür, Direktör, CFO, İcra Kurulu üyeliği, Yönetim Kurulu Genel Sekreterliği gibi idari profesyonel görevlerde bulunmuştur. Ayrıca farklı yatırım fonları ile farklı sektörlerde; Şirket Değerleme, Şirket birleşme ve satın alma, Maliyet ve bütçe sistemleri kurma ve gerçek maliyetlerle fiili kar –zarar, Halka Arz’a hazırlık ve projelendirme, Kurumsal Yatırım projeleri analiz ve değerlendirme gibi uzmanı olduğu konularda yönetim danışmanlığı ve operasyonel projeler yürütmektedir.