Sayfa Görseli

Şirket Bilgileri

YÖNETİM KURULU

YÖNETİM KURULU BAŞKANI
İsim Soyisim: Necmi EROL
Özgeçmiş : İstanbul’da 1954 yılında doğan Necmi Erol, 7 yaşından beri süt ve süt ürünleri sektörünün içinde. 1977 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi’nden Elektrik- Elektronik Mühendisi olarak mezun olan ve kısa bir süre mühendis olarak çalışan Erol, 1980 yılında babasının Eminönü’nde işlettiği şarküteri dükkânını kardeşi ile birlikte devraldı.
1993 yılında Muratbey Gıda olarak peynir üretimine başlayan Erol, mühendis kimliğinin desteğiyle peynirde sürekli farklılık arayarak benzersiz işlere imza attı. Necmi Erol halen Muratbey’de Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev alıyor. Erol, evli ve iki çocuk babasıdır.
YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI
İsim Soyisim: Recai EROL
Özgeçmiş : 1960’ta doğan Erol,7 yaşında babasının yanında Eminönü’nde ticaret hayatına başladı. Şarküteri dükkânında başlayan ticaret hayatı 1988 yılında toptan peynir ticareti ile Rami’de Gıda toptancıları perakendecilik ile devam etti.1992’de Muratbey markası altında Uşak’ta ağabeyi Necmi Erol ile kurduğu fabrika ile peynir sektöründe hızla ilerledi. Recai Erol, Muratbey peynirleri Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olup iletişim, pazarlama ve satış fonksiyonlarından sorumludur. Erol, evli ve 2 çocuk babasıdır.
YÖNETİM KURULU ÜYESİ
İsim Soyisim: Hamit EROL
Özgeçmiş : Hamit Erol, 1982 yılında İstanbul’da doğdu. Erol, lisans derecesini Koç Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği programını bitirerek elde ettikten sonra İngiltere’deki Bournemouth University’de İşletme yüksek lisans derecisini elde etti. 2006 yılında Muratbey’de göreve başlayan Erol, satış, lojistik, satın alma fonksiyonlarından sorumludur. Erol, evli ve 1 çocuk babasıdır.
YÖNETİM KURULU ÜYESİ
İsim Soyisim: Murat EROL
Özgeçmiş : 1989 yılında İstanbul’da doğan Murat Erol, ilk ve orta öğretimini Şişli Terakki Vakfı’nda tamamladıktan sonra Nişantaşı Nuri Akın Anadolu Lisesini bitirdi. Lisans derecesini Bahçeşehir Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği programını bitirerek elde etti. Okul hayatı boyunca Muratbey Gıda’nın farklı birimlerinde görev alarak iş yaşamında deneyim kazanan Erol, mezuniyetiyle beraber kariyerine satış departmanında başladı ve şuanda şirketin üretim birimindeki iç denetim ve projeler alanından sorumludur.